Vivo S18 Diamond Purple renk seçeneği yakında piyasaya sürülecek

Vivo’nun S18 serisi, geçtiğimiz Aralık ayında Çin’de tanıtıldı. Seri, Vivo S18, Vivo S18 Pro ve Vivo S18e olmak üzere üç modelden oluşuyor. ‘Standart’ ve ‘Pro’ varyantları tasarım ve renkler açısından ‘e’ modelinden farklılık gösteriyor. Lansmanın üzerinden iki ay geçtikten sonra şirket, standart modele yeni bir renk eklemeye hazırlanıyor.

Çinli medya kuruluşu Whylab’a göre Vivo S18’in yeni renk seçeneği ‘Diamond Purple’ (Elmas Moru) olarak adlandırılacak. Yayımlanan bir tanıtım afişi bu yeni tonun 1 Mart’ta piyasaya sürüleceğini doğruluyor. Afişten anlaşıldığı üzere, telefonun orijinal üç renginin aksine bu model deri bir arka yüzeye sahip olacak. Deri yüzey, Vivo X Flip katlanabilir telefonundaki gibi üç boyutlu elmas desenleri taşıyacak.

Vivo S18 Diamond Purple renk seçeneği yakında piyasaya sürülecek

Tanıtım görseli ayrıca cihazın 16GB RAM ile geleceğini belirtiyor. Bu, yeni rengin muhtemelen en üst seviye 16GB + 512GB bellek konfigürasyonu ile sınırlı olacağını ve yaklaşık 2999 yuan (~420 dolar) fiyat etiketi taşıyacağını gösteriyor. Ancak, teknik özelliklerde herhangi bir fark olmayacak. Elmas Moru varyantının, standart üç renk seçeneğiyle aynı özelliklere sahip olması bekleniyor.

Bilgilendirme amacıyla belirtmek gerekirse, S18 serisi 6.78 inç FHD+ 120Hz kavisli OLED ekran, Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 yonga seti, arka tarafta 50MP (geniş açı) + 8MP (ultra geniş açı) çift kamera kurulumu, 50MP ön kamera, 5,000mAh batarya ve 80W kablolu şarj desteği gibi özelliklerle donatılmış durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx