Uzman Görüşü: Mart İçin 10X Potansiyeli Olan 3 Kripto Para!

Kripto para sektörünün büyük bir kısmı, piyasanın temsilcisi Bitcoin öncülüğünde bir yükseliş rallisi yaşıyor. Kripto traderları ve yatırımcıları, önümüzdeki ay boyunca 100 dolarlık bir yatırımı kendileri için 1.000 dolara dönüştürebilecek kripto varlıklarını merak ediyor. Bu bağlamda kripto uzmanı Ana Zirojevic, Mart’ta fiyatlarını %900 artırma potansiyeli olan üç token belirledi.

İlk sıradaki kripto para: Solana (SOL)

Bariz ilk seçeneklerden biri, genellikle ‘Ethereum (ETH) katili’ olarak lanse edilen Solana (SOL). Proje, merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) ve akıllı sözleşmeler için popüler bir platform olarak hizmet veriyor. Bu bağlamda yüksek performanslı Blockchain ile ön plana çıkıyor. Ayrıca, token’ı geçtiğimiz ay boyunca güçlü yükseliş performansı gösterdi. Gerçekten de Solana, ‘satın al’ bölgesindeki tüm hareket ortalamaları (MA’lar) ile daha fazla kazanç için güçlü bir ivme gösteriyor. Böylece, Mart ayına doğru yukarı yönlü bir yörüngeye işaret ediyor. Şu anda, aylık grafikte %15,72 artışla 111 dolardan işlem görüyor.

Solana 30 günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

İkinci sırada Bitcoin Cash (BCH) geliyor

Bu arada, on-chain kapasite sorunlarını çözmeyi amaçlayan bir protokol yükseltmesiyle Bitcoin’in 2017 hard fork’u olan Bitcoin Cash (BCH), yakın gelecekte kendi büyüme potansiyeli için güçlü temeller gösteriyor. Böylece, son büyük balina transferlerinin ortasında gözlemlenen tüm grafiklerde MA’ları kırıyor. Şimdilik, BCH 285 dolar fiyatından işlem görüyor. Ayrıca, son verilere göre aylık %24,8’lik bir ilerleme kaydetti.

Bitcoin Cash 30 günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Son sıradaki kripto para: Aptos (APT)

Son olarak, uygulama geliştirme için Move programlama dili ve Move sanal makinesinden yararlanan yeni bir bağımsız yüksek performanslı proof-of-stake (PoS) katman 1 projesi olan Aptos (APT) var. Bu altcoin de aynı şekilde birçok alanda yükseliş göstergeleri kaydederek umut vaat ediyor. Şu anda Aptos, son fiyat bilgilerine göre 12,68 dolardan el değiştiriyor. Kripto para aylık grafikte %34,82’lik birikmiş kazanca sahip.

Aptos 30 günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Her şey göz önünde bulundurulduğunda, yukarıdaki kripto para varlıkları Mart ayında kişinin portföyünü büyütmek için harika bir fırsat olabilir. Ancak bu sektördeki şeylerin hızla değişmesinin mümkün olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu nedenle yatırım yapmadan önce araştırma ve risk analizi yapmak kritik öneme sahip.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx