Ünlü Piyasa Yapıcı Delist Edilen Altcoin’den Satın Aldı

Kripto para dünyasında son günlerde altcoin Floki tarafından piyasaya sürülen TokenFi isimli kripto para birimi gündemde. TOKEN kısaltmasıyla piyasaya sürülen kripto para birimi beraberinde tartışmaları da getirmişti. Kripto para borsası Bitget tokeni dün delist etmişti.

Altcoin TOKEN tartışmaları devam ediyor

Tartışmalar devam ederken dün Floki ekibinden uzun ve süreci özetleyen bir açıklama gelmişti. Ekip tarafından yapılan açıklamada altcoin TokenFi listelemesi için detaylara yer verilmişti. Buna göre Bitget isimli borsanın listelemede aceleci davranarak sahte token sattığı vurgusu vardı.

Borsanın delist etmesine karşılık olarak gelen hamleyle birlikte kripto para dünyası altcoin TOKEN için fiyatın da ne olacağını merak etmişti. Kriptokoin.com olarak sabah haberinde de yer verdiğimiz üzere TOKEN fiyatı bugün %80’nin üzerinde değerlendi. Artıştaki neden ister istemez herkes tarafından merak ediliyordu.

DWF Labs devasa miktarda TOKEN aldı

Bugünün önemli bir gelişmesi olarak ünlü piyasa yapıcı DWF Labs bir hamle yaptı. Buna göre altcoin TokenFi’ye yönelik olarak önemli bir alım yaptı. Hamlenin özellikle delist edilme sürecinde gelmesi dikkat çekiyor. Ayrıca ekibin yaptığı açıklamayı da haklı çıkarıyor.

DWFLabs önemli bir miktarda alımıyla bir anda gündeme oturuyor. Alım sürecinde toplam miktar 120 milyon adete ulaşmış durumda. Ünlü piyasa yapıcının aldığı altcoin TOKEN’in rakamsal karşılığı yaklaşık olarak 3,54 milyon dolar seviyesinde. Bu tokenlerin iki ağ kullanılarak satın alımı gerçekleşti. Piyasa yapıcı hem Ethereum hem de Binance Smart Chain ağından alım yaptı.

Son alım TOKEN tartışmalarını bitirecek mi?

Bu sorunun cevabını vermek çok da zor olmayacak. Çünkü piyasa yapıcının yüksek miktarda alım yapması projeye yönelik olarak olumlu bakış açısının da bir göstergesi. Geldiğimiz noktada altcoin ekibinin açıklaması kripto para dünyasını tatmin eder nitelikte. Bu durum fiyata da yansımış durumda. Altcoin için önemli yükselişin gerçekleşmesi kripto para dünyasında memnuniyetle karşılanıyor.

Bu işlem, DWFLabs’ın birden fazla Blockchain ağında TOKEN tokenlerini yönetme ve tutma konusunda aktif olarak yer aldığını gösteritor. Ayrıca hem Ethereum hem de Binance Smart Chain’deki TOKEN projesiyle ilgili potansiyel ilgi ve faaliyetleri gösterdiğini ima ediyor. Bu token alımının ardındaki kesin amaç ve strateji belli değil. Buna göre muhtemelen DWFLabs’ın kripto para birimi alanındaki daha geniş hedeflerine ve amaçlarına bağlı olacak. Ayrıca ünlü piyasa yapıcının elindeki kripto para birimlerinin de piyasa tarafından takibi söz konusu olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx