Başiskele’de gençlerin nitelikli eleman olarak istihdama kazandırılması amacıyla başlatılan ‘Genç Başiskele, Genç İstihdam Projesi’ kapsamında eğitimler devam ediyor. Başiskele Belediyesi’nin projesi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın hibe programı ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle gerçekleştiriliyor. Kurslar aracılığıyla gençlere ticari belge düzenleme, geliştirme ve uyum eğitimleri veriliyor.