FET Coin ve Bu 4 Altcoin İçin Kritik Gelişmeler Var!

Floki geliştiricileri, token’ın dolaşımdaki arzını azaltmak için ‘yakma’ teklifi getirecek. Solana tabanlı bir oyun platformu olan MixMob, Orijinal Stormtrooper’ın lisans haklarını satın aldı. IOTA’nın Ekosistem Vakfı, 10 milyon dolar taahhüt ederek ilk yatırım serisini yapmaya hazırlanıyor. DWF Labs, kısa süre önce Binance’e 1 milyon FET Coin yatırdı. İşte detaylar…

FET Coin bu 4 altcoin’den sıcak haberler var!

Floki geliştiricileri token yakım planını açıkladı

Floki (FLOKI) geliştiricileri, token’ın dolaşımdaki arzının %2’sini yakmak için bir teklif getirecek. Böylece geliştiriciler, köpek temalı kripto platformu için kıtlığı sağlamayı ve ağ güvenliğini artırmayı amaçlıyor. Baş geliştirici B, “190.918.585.431,84 FLOKI token yakmayı öneriyoruz. Bu, token’ın şu anda 11 milyon doların üzerinde bir değere sahip olan mevcut dolaşım arzının yaklaşık %2’sine denk geliyor.” dedi.

Yakma, tokenları kimsenin kontrol etmediği bir kripto cüzdanına göndermeyi ifade eder. Böylece topluluk, tokenleri dolaşımdaki arzdan kalıcı olarak çıkarmış olur. Floki daha önce Ocak 2023’te bir yakma etkinliği gerçekleştirdi. Bu etkinlikten sonraki günlerde fiyatlarda %70’lik bir artış yaşadı. Geliştirici B, önerilen yakma için tokenlerin Multichain köprüsünde depolanan arzdan kaynaklanacağını söyledi. Multichain, kullanıcıların tokenleri çeşitli ağlar arasında transfer etmesine olanak tanıyan bir platformdu. Ancak bir istismar sonucu platformdan 130 milyon doların üzerinde fon çalınmasının ardından 2023 Temmuz’da patladı.

Solana gaming projesi MixMob, Stormtrooper NFT lisans haklarını aldı

Solana tabanlı bir oyun platformu olan MixMob, Orijinal Stormtrooper’ın lisans haklarını satın aldı. Stormtrooper, ilk kez 1977 yapımı Star Wars: A New Hope filminde görüldü. Firma yaptığı basın açıklamasında, lisansın MixMob’un ikonik karakteri kartlı yarış oyunu Racer 1’e ikinci çeyrekte Non Fungible Token (NFT) olarak eklemesine olanak tanıdığı belirtildi. Stormtrooper’lar kurgusal Star Wars serisinin askerler. Ayrıca, film endüstrisinin en tanınmış figürleri arasında yer alıyorlar.

Anlaşma MixMob’un resmi lisanslama stratejisinin başlangıcına işaret ediyor. Şirketin bir temsilcisi, firmanın 2024 yılında üç lisans daha almayı planladığını söyledi.

IOTA’nın Ekosistem Vakfı 10 milyon dolar taahhüt etti

Bir basın açıklamasına göre, IOTA’nın kısa süre önce faaliyete geçen Ekosistem Vakfı, dijital ticaret ve gerçek dünya varlıklarının (RWAs) tokenleştirilmesine odaklanan erken aşama girişimlere 10 milyon dolar taahhüt ederek ilk yatırım serisini yapmaya hazırlanıyor. Vakıf, yatırımları önümüzdeki haftalarda kamuoyuna açıklayacak. Ayrıca, yatırımlar yeni kurulan tradetech girişimlerini de içerecek. Bir hızlandırıcı program aracılığıyla IOTA üzerine inşa edilen girişimlere de destek sağlayacak.

Vakıf, Kasım ayında Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) düzenlenmiş bir kuruluş haline geldi. Kayıt, IOTA’nın yerel tokeninin %43 oranında sıçramasına neden oldu. O zamandan bu yana IOTA, piyasa genelindeki yükseliş dalgasının ardından 30 cent civarında seyrederken %20 artış gösterdi. İlk yatırımların odağında merkezi BAE ve Afrika’da olan ticaret teknolojisi girişimlerine olacak.

DWF Labs, Binance’e 1 milyon FET Coin yatırdı

On-chain gözlemci Ai Yi, DWF Labs’ın kısa süre önce Binance’e 1 milyon FET Coin yatırdığını bildirdi. Bu miktar yaklaşık 1,41 milyon dolar değerinde. FET Coin, yaklaşık 2,89 milyon dolar değerindeki 2,05 milyon token ile DWF Labs’ın elindeki en büyük beşinci varlık. Bu tokenleri ilk olarak 25 Ağustos 2023 tarihinde Binance’ten 0,2 dolar fiyatla aldı. Şu anda FET Coin 1,42 dolardan işlem görüyor. Dolayısıyla DWF Labs bu tokenların tamamını satmaya karar verirse, 1,22 milyon dolar kâr elde edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx