Torino’dan Rıdvan Yılmaz atağı

Beşiktaş’ta Rıdvan Yılmaz‘ın geleceğiyle ilgili belirsizlik devam ediyor.

Eintracht Frankfurt’a transferi şimdi gerçekleşmeyen ulusal sol bek dün ekiple birlikte Avusturya kampına götürüldü. Alman kulübü, mukavelesi 2023’te bitecek olan Rıdvan için bonuslar hariç 4 milyon Euro bonservis bedeli isteyen Beşiktaş’a bu parayı taksitler halinde ödemeyi teklif etmişti. Siyah-beyazlıların bonservisi peşin istemesi ise transferin çıkmaza girmesine neden olmuştu.

ALMANLAR SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Milliyet’in haberine nazaran, Rıdvan’ı takımına katmak isteyen Frankfurt, son olarak peşinat ölçüsünü artırdı. Peşin ödeme konusunda geri adım atan Beşiktaş’ın da yeni ödeme planını kabul ettiği belirtildi. Lakin Alman kulübünün son günlerde sürpriz bir halde Beşiktaş’la bağlantısı durduğu ortaya çıktı. Farklı oyuncularla da ilgilenen Frankfurt’un Rıdvan konusunda sessizlik içinde olduğu kaydedildi.

TORİNO 4 MILYON EURO ÖDEMEYE HAZIR

Alman takımının Rıdvan transferini dönem sonunda bedelsiz olarak gerçekleştirmenin planlarını yaptığı da ileri sürüldü. Bu ortada Beşiktaş ile Frankfurt ortasındaki görüşmeleri yakından takip eden Torino’nun, Rıdvan Yılmaz için umutlu bekleyişini sürdürdüğü ortaya çıktı. İtalyan kulübünün ulusal futbolcu için önümüzdeki günlerde siyah-beyazlılara yeni bir teklif yapabileceği aktarıldı. Torino’nun Beşiktaş’a 4 milyon Euro bonservis ödemeye hazır olduğu belirtildi.