TFF seçimleri öncesi Ali Koç’un meskeninde sürpriz buluşma

11 Haziran’da yapılacak olan TFF Fevkalâde Seçimli Genel Konseyi öncesi Fenerbahçe Lideri Ali Koç ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Lideri Volkan Can bir buluşma gerçekleştirdi.

2 ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği’nin ve Kırklarelispor’un Lideri Volkan Can, Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç’un meskeninde bir ortaya geldi. Volkan Can toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sabah kahvaltısında konutunda konuk olduğum sevgili Liderimiz Ali Koç ile Kırklareli’miz ve futbola dair keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Kendisine misafirperverliğinden ötürü teşekkür ediyorum” tabirlerine yer verdi.

SERVET YARDIMCI’YA TAKVİYE AÇIKLAMASI YAPMIŞTI

2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Lideri Volkan Can geçtiğimiz günlerde 1. Lig Kulüpler Birliği Lideri Ecmel Faik Sarıalioğlu ile birlikte yaptığı açıklamada TFF başkanlığı için lider adayı olması halinde Servet Yardımcı’yı destekleyeceklerini duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde Kulüpler Birliği Başkanlığı’na aday olacağını açıklayan Ali Koç ile gerçekleştirilen buluşma TFF seçimleri öncesi bir fikir alış verişi olarak yorumlandı.

ALİ KOÇ SERVET YARDIMCI’YI ELEŞTİRMİŞTİ

Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç geçtiğimiz günlerde katıldığı canlı yayında, kulüp olarak TFF Başkanlık seçiminde aktif rol oynayacaklarını belirtirken, adaylığı gündeme gelen Servet Yardımcı’yla ilgili olarak, “Servet Beyefendi adaylığını açıklamadı fakat tarihin en berbat federasyonuna üyeydi” tabirini kullanmıştı.

TFF BAŞKANLIK SEÇİMİ İÇİN KRİTİK ROL

2. ve 3. Lig kulüplerinin toplamda 94 delegesi bulunurken, Volkan Can’ın başkanlığı yaptığı 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği, TFF Başkanlık seçiminde değerli rol oynayabilecek konumda yer alıyor.