Technoblade kanser nedeniyle hayatını kaybetti: Eğer bunu izliyorsanız öldüm demektir!

Milyonlarca takipçisi olan Amerikalı Technoblade adlı Youtuber, bir süredir kansere karşı verdiği mücadeleyi kaybederek 23 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü ismin ölümünün ardından daha önce kendisinin hazırladığı veda konuşması hayranlarıyla paylaşıldı. “Herkese merhaba, ben Technoblade. Eğer bunu izliyorsanız öldüm demektir” diyen ünlü ismin ölüm haberi büyük bir üzüntüyle karşılandı.

Yaklaşık 12 milyon takipçisiyle tüm dünyada fenomen haline gelen YouTuber Technoblade, henüz 23 yaşında kanser nedeniyle yaşamını yitirdi. Özellikle Minecraft videolarıyla ünlenen Technoblade’ın ailesi acı haberi YouTube üzerinden bir video paylaşarak duyurdu. Videoyu açtıklarında karşılarında Technoblade’ı gören hayranları ise gözyaşlarına boğuldu. Bir süredir kanserle mücadele eden ünlü isim, daha öncesinde hazırladığı veda videosunu ölmesini durumunda ailesinin paylaşmasını istemişti. “Herkese merhaba, ben Technoblade. Eğer bunu izliyorsanız öldüm demektir” ifadelerinin geçtiği video “Şimdilik hoşçakalın inekler” başlığıyla paylaşıldı.

YouTuber Technoblade hayatını kaybetti

Paylaşımları boyunca gerçek kimliğini gizleyen Technoblade, bir dakikalık videoda gerçek adının Alex olduğunu ilk kez hayranlarına söyleyerek “Yüzlerce hayatım daha olsa, yine Techoblade olmayı seçerdim çünkü bunlar hayatımın en mutlu yıllarıydı. Technoblade oyun dışı” şeklinde videoyu sonlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan ders niteliğinde sözler! “Nefsin terbiyesi…”