Seda Sayan’dan genç kocasına bayram kıyağı! Oğulcan Engin üzücü kıskanacak

3 ay evvel 7. defa nikah masasına oturan Seda Sayan, kendisinden 25 yaş küçük eşi Çağlar Ökten ile bir arada balayına çıktılar. Kurban bayramını yurt dışından geçiren çift bayramın 1. gününü eşiyle bir arada geçirdi. O anları ise toplumsal medya hesabından paylaştı. Gözler ise oğlu Oğulcan Engin’i aradı. Seda Sayan’dan eşiyle bir arada bakın ne paylaştı?

HEM BAYRAM HEM BALAYI TATİLİ

Eşiyle bir arada birinci bayramlarını Hollanda’nın Rotterdam kentinde geçiren Seda Sayan, bu kez ailesiyle değil eşiyle bayramını geçirdi. Savlara nazaran Oğulcan Engin’in onay vermemesine karşın 7. sefer nikah masasına oturan Sayan, geçtiğimiz günlerde eşinin ailesiyle de bir ortaya geldi.

EŞİYLE BİRİNCİ BAYRAM PAYLAŞIMI

Uzun vakittir ailesiyle paylaşım yapmayan Sayan, 25 yaş küçük eşiyle bir arada yurt dışında balayı tazeliyorlar. Kurban Bayramı’nı da yurt dışında geçiren ikilinden bayram paylaşımı geldi. Birlikte bayram kahvaltısı yapan Sayan o anları görüntüye sevenleri ile paylaştı. Bir arkadaşına konuk olan çift görüntü eşliğinde kahvaltılarını yaptı. Çağlar Ökten’in ise elinden telefon düşürmemesi dikkatlerden kaçmadı.