Nelsson: Transfer umurumda değil işime odaklandım

Galatasaray’ın Danimarkalı yıldızı Victor Nelsson, Eurosport’a dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Genç stoper, “Açıkçası transfer mevzusuyla ilgilenmiyorum. Galatasaray’la uzun periyodik sözleşmem var ancak tekliflerin gelmesi kulüp için uygun… Söyleyebileceğim tek şey Galatasaray’da memnunum. Lakin ileride ne olur bilemezsiniz. Sonuçta transfer periyotlarında her türlü opsiyon açık. Ben yalnızca işime odaklandım. İşler ciddiye binerse o vakit görüşmeler başlayacaktır.” dedi.


“Türkiye Ligi daha kaliteli”

Victor Nelsson, “Türkiye’de taraftarlar inanılmaz tutkulu ve bazen vahşileşebiliyorlar lakin bunu seviyorum. Tribün baskısı inanılmaz. Danimarka’da aileler çocuklarıyla maçlara gelebiliyorlar. Elbette Türkiye’de de gelenler var lakin katiyen Danimarka’daki kadar fazla değil. Sanırım anne ve babaların büyük kısmı, tribündeki gerginlikten çocuklarını uzak tutmaya çalışıyor. Türkiye Ligi, Danimarka Ligi’nin üzerinde. Burası daha kaliteli.” diye konuştu.


“Cornelius’u tebrik ettim”

Nelsson, “Cornelius’u Trabzonspor’la elde ettiği muvaffakiyetten ötürü tebrik ettim. Benim için çok özel bir insan ve futbolcu. Onunla daima olarak konuşuyoruz.” yorumunda bulundu.

Öte yandan Tuttosport, Torino yetkililerinin önümüzdeki hafta İstanbul’a gelip Nelsson için Galatasaray’la masaya oturacağını yazdı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.