Küçük şortuyla şezlonga uzanan Hande Erçel’i görenin nutku tutuldu! Güneş banyosuna doydu

24 Kasım 1993 yılında Bandırma’da dünyaya gelen hoş oyuncu Hande Erçel, Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi, Klâsik Türk Sanatları Kısmı’nda eğitim aldı.

212’de Azerbaycan’da yapılan hoşluk yarışına katılan Hande Erçel, buradan ikinci olarak ayrıldı.

2015-2016 yılları ortasında Kanal D’de yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde hayat verdiği Selin karakteri ile yıldızı parlayan oyuncu, ekranlara süratli bir giriş yaptı.

Daha sonra 2016-2017 yılları ortasında Show TV’de yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hayat’ı oynayan Erçel, bu rolü sayesinde a En Yeterli Bayan Güldürü Oyuncusu Altın Kelebek Ödülü‘nü kazandı.

2020-2021 yılları ortasında ise FOX’ta yayımlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Eda Yıldız karakterine hayat veren oyuncu, bu sayede popülaritesini artırdı.

Meslek hayatı dışında özel hayatıyla sıklıkla gündem olan oyuncu, TRT 1’de Halka dizisinde oynadığı sırada annesi Aylin Erçel’i kanserden ötürü kaybetti.

Bu kaybedişten sonra işine daha sıkı sarılan Erçel, Türkiye’nin en hoş bayanları ortasında gösteriliyor.

Sosyal medya paylaşımları olay oldu

Sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarla isminden kelam ettiren Hande Erçel’in milyonları aşan bir takipçi kitlesi var.

Paylaştığı kareler ile herkesin dikkatini çeken ünlü isim, binlerce yorum ve binlerce beğeni alıyor.

Son olarak ismi Kaan Yıldırım ile anılan fakat şu sıralar kalbi boş olan Erçel’in hayranları, bu güzellikle aşkta şansız olmasına üzülüyor.

Güzelliğini yaptığı bakım ve sporla taçlandıran Hande Erçel, paylaşımlarına sürat kesmeden devam edecek üzere duruyor.