Kid Cudi’den eski dostu Kanye West için zehir zemberek kelamlar: “Ben Kim değilim”

Bir vakitler sıkı dost olan Kid Cudi ve Kanye West’in ortasına kara kedi girdi. Kid Cudi, yeni bir röportajda Kanye West ile arkadaşlığını bitirdiğini söyledi.

38 yaşındaki Kid Cudi, eski arkadaşı Kanye West’in tuhaflıklarına sıfır toleransı olduğunu söyledi. Esquire’ın Eylül 2022 sayısı için yeni bir röportajda, ünlü rapçi Kim Kardashian olmadığını söyleyip “Hayatımda yanlış güçlere karşı sıfır toleransımın olduğu bir yerdeyim. Ben senin çocuklarından biri değilim. Ben Kim değilim. Pete Davidson ile arkadaş olmam ya da Pete ile arkadaş olmamam kıymetli değil. Yetişkin bir adam olamaz ve kadınını kaybettiğin gerçeğiyle baş edemiyorsan, bu benim lanet muhtemel meselem değil” dedi.

Kim Kardashian, Şubat 2021’de yedi yıllık evliliğin akabinde Kanye West’e boşanma davası açtı. Boşanma süreci hala devam ederken Kardashian, Aralık 2021’de yasal olarak bekâr ilan edildi ve Ekim 2021’de de Saturday Night Live’da tanıştığı Pete Davidson ile çıkmaya başladı. Bu da Pete Davidson ile de arkadaş olan Kid Cudi ile Kanye West’in ortalarının açılmasına neden oldu. Hatta West, bir toplumsal medya paylaşımında Cudi’nin Donda 2 albümünden çıkarıldığını da belirtti.

Kid Cudi de nisan ayında Twitter üzerinden Kanye West ile artık arkadaş olmadığını açıkladı.

Yeni röportajda Kid Cudi, mesleği ile ilgili de konuştu: “Kanye’nin mesleğimi yaptığını yahut beni ben yaptığını hisseden herkes için bunu açıklığa kavuşturmak istiyorum. Beni 808 albümüne getirdi. Bunun sahiden olağanüstü olduğunu düşündüm. Bir ailenin kesimi olmak istedim. Bu yüzden sonunda evet dedim. Kanye West gelip beni Applebee’s yahut Bape mağazasından almadı.”

Konu Kanye ile uzlaşmaya geldiğinde, Kid Cudi ortalarının düzelmesinin artık bir mucize olduğunu söyledi. Kid Cudi’nin sert açıklamalarına ve Ye ile tekrar arkadaş olmak istememesine karşın, yeniden de Kanye’yi sevdiğini lakin kendisine uygun gelmediği için hayatında istemediğini söyledi: “Beni tanıdığın onca yıl boyunca kendimi sevmedim. Artık kendimi daha çok seviyorum kardeşim. Kendimi daha çok seviyorum.”