İstanbul’da araba çarpan fırıncı 1 saat sonra işe döndü

İstanbul’un Fatih ilçesi Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Caddesi’nde, fırın çalışanı Şahin Teyfur, esnaf arkadaşıyla sohbet ettikten sonra koşarak yanından ayrıldı.

Fırında pişen ekmek ve simitler yanmasın diye süratle karşı yola geçmek isteyen Teyfur’a seyir halindeki bir araba çarptı.

Teyfur, çarpmanın tesiriyle metrelerce havaya uçtuktan sonra yere düştü. Kazayı gören etraftakiler çabucak Teyfur’un yardımına koştu.

1 saat sonra işine geri döndü

Teyfur, kendisine çarpan araba şoförü tarafından hastaneye götürüldü.

Hastaneye yapılan tetkiklerin akabinde taburcu olan Teyfur, kazadan 1 saat sonra fırına dönerek işe başladı.“Biz de 9 canlıyız”

Yaşadığı kazayı anlatan Şahin Teyfur, “Karşıya geçiyordum. Araç süratli geliyordu. Ben de fırına geçiyordum. Fırında pişen ekmek ve simit vardı. Onları çıkarıyorduk.

Hızlıca fırına girdim. Ben de ivedi ettim. Eserler yanmasın diye düşündüm. Ben de süratliydim, otomobil da süratliydi. Ben görmedim. Büyük bir araç vardı.


“Bizde durmak yok, çalışmaya devam”

Bana çarpan adam beni hastaneye götürdü. Hastanede de başımdaydı. Biz de 9 canlıyız. Badire yok. Kaza saat 11.00’de oldu. Hastaneden döndüğümde saat 12.00’ydi. Sonra işe devam ettik. Bizde durmak yok, çalışmaya devam” dedi.