Bekarlara Gün Doğdu! O Burcun Bekarları Hazır Olun Unutulmaz Bir Gün Başlıyor! İşte 26 Mayıs günlük Burç Yorumları

Perşembe günü koçlar daha dikkatli olmalı, boğalar ise günün sonunda ağızlarında acı bir tad hissedecek. İkizlerin sırları açığa çıkarması başlarını ağrıtırken bekar yengeçlere gün doğacak. Aslanlar çekiciliklerinden yararlanırken para harcayan teraziler ise yanlış yapmaya devam edecek. Akrepler yakınlarından olumsuz güç alarak modlarını düşürecek. Yayları gerilimli bir toplantı bekliyor. Perşembe günü oğlaklar için güç geçerken kovalar hayal kırıklıklarına hazır olmalı. Balıklar için ailelerinin planları ile zıt düşecekleri bir gün başlıyor.

KOÇ: DAHA DİKKATLİ OLMANIZDA YARAR VAR

Mevcut eğilim, insanların verdiği küçük bildirilere karşı daha dikkatli olmanızı sağlayacak, böylelikle dışavurumcu birinin niyetini basitçe anlayabileceksiniz.

Niyetleri, sevdiğiniz bir arkadaşınızın hayatını etkileyebilir. Bu yüzden, kuşkulu olsa bile, ne düşündüğünüzü ona bildirmenin sizin vazifeniz olduğunu hissedeceksiniz.

BOĞA: AĞZINIZDA ACI BİR TAD HİSSEDECEKSİNİZ

Bir arkadaşınız ismine harekete geçmek için çok fazla güç harcayacaksınız ve hiçbir şeyden şikâyet etmeyecek olsanız da fedakarlıklarınızın sonu ağzınızda acı bir tat bırakabilir.

Tahminen de ondan farklı bir reaksiyon beklediğiniz için bu türlü hissediyorsunuz.

İKİZLER : SIRLARI AÇIĞA ÇIKARMANIZ BAŞINIZI AĞRITACAK

Bugün bir çeşit aile sırrını açığa çıkaracaksınız ve bundan sonra işlerin alacağı halden pek mutlu olmayacaksınız.

Tahminen de oburlarının sizden beklentileri sizi isteksiz kılıyor ve bu sizi olduğunuz üzere davranmaktan alıkoyuyor. Öte yandan, kimileriniz çok açık kelamlı olduğu için biraz kahır yaşayabilir. Başakların cömertliği üzerinde.

YENGEÇ : BEKAR YENGEÇLERE GÜN DOĞDU

Bu, bekar Yengeçler için enteresan bir gün olacak zira bir müddettir tanıdıkları yahut yeni tanıştıkları çok özel biri onların kendilerini kıymetli hissetmesini sağlayacak.

Bu, yargılanma korkusu olmadan, gerçekte kim olduğunuz, umutlarınız ve hayalleriniz hakkında insanlara açık olmak için şahane bir gün.

ASLAN : ÇEKİCİLİĞİNİZDEN YARARLANMALISINIZ

Her şeyi lehinize çevirmek için bu perşembe çekiciliğinizden yararlanacaksınız.

İnatçı ve kararlısınız lakin sizin teşebbüslerinize kendisini inandırmayacak birileri de olabilir. Onlarla elinizden gelenin en uygununu yapacaksınız fakat günün sonunda muhtemelen bu davadan vazgeçeceksiniz.

BAŞAK : BUGÜN CÖMERTLİĞİNİZ ÜSTÜNÜZDE

Mevcut eğilim sizi cömert bir moda sokacak ve yalnızca gereksinimi olanlara yardım etmeye çalışmakla kalmayacak, tıpkı vakitte etrafınızdakilerin hislerine da çok dikkat edeceksiniz.

Kendinize nefes almak için vakit bırakacaksınız ve bu, tatil günlerinden sonra bile kendiniz ve vakit ayırdığınız aktivitelerle ilgili çok düzgün hissetmenizi sağlayacaktır.

TERAZİ : PARA HARÇAYARAK YANLIŞ NYAPIYORSUNUZ

Mevcut eğilim, açık sözlülüğü teşvik edecek ve bilhassa yanlış bir şey yaptığını düşündüğünüz birine, her şeyi olduğu üzere söylemekten çekinmeyeceksiniz.

Öte yandan, öğlenden sonra dikkatli olmak isteyebilirsiniz, zira biraz fazla para harcayarak yanlış yapıyor olabilirsiniz.

AKREP: YAKININIZDAN OLUMSUZ GÜÇ ALACAKSINIZ

Bugün bir yakınınızdan olumsuz bir güç geldiğini hissedebilirsiniz ve muhtemelen size karşı neden kin beslediğini merak edeceksiniz.

Öte yandan, çeşitli etkinliklerle çok meşgulsünüz ve o şahsa neler olup bittiğini soracak vaktiniz olmuyor. Tahminen de içinizden bir modül neler döndüğünü sahiden bilmek istediğinden emin değil.

YAY : TOPLANTI SİZİ GERİLİME SOKACAK

Bu rahat bir iş günü olmasına karşın büsbütün rahatlamış hissetmiyorsunuz ve tahminen de ana gerilim kaynağınız bugün gerçekleşecek bir toplantıdır.

Makul bir şahısla ilgili kuşkularınız var ve bugün etkilemeniz gereken kişi tam olarak o kişi. O yüzden yaşadığınız gerginlik nedeniyle bir enkazın altındaymış üzere davrandığınızı söylemeye gerek yok.

OĞLAK : PERŞEMBE SİZİN İÇİN GÜÇ GEÇECEK

Şu anda yaptığınız şey sizi çok motive ediyor üzere görünse de bu perşembe güç bir gün olacak zira yakalamak istediğiniz sonuçlardan pek emin değilsiniz.

Tahminen de stratejinizi derinlemesine düşünmek için küçük bir mola vermeniz ve daha hazır olduğunuzda iş başına dönmeniz gerekir. Bu tıpkı vakitte yorgunluğunuzla başa çıkmanıza da yardımcı olabilir.

KOVA : HAYAL KIRIKLIKLARI YAŞAYACAKSINIZ

Bugün beklediğinizden daha fazla uzun sürecek bir ziyarete gidebilirsiniz ve güzel bir arkadaş ortamınız olmasına karşın kendinizi rahat hissetmiyorsunuz.

Kibarlığınızdan ötürü hislerinizi herkesten saklamanız olasıdır, lakin bu birebir vakitte çok fazla hayal kırıklığı yaşayacağınız manasına da gelecektir. Birtakım Kovalar, nasıl hissettiklerini çabucak anlayan bir arkadaşa sahip oldukları için şanslı olacaklar.

BALIK : AİLENİZİN PLANLARI İLE AKSİ DÜŞEBİLİRSİNİZ

Duygusal hayatınız bugün ailenizin planlarıyla karşıt düşebilir, bu nedenle ne yapmak istediğinize karar vermeniz gerekecek.

Dikkat etmeniz gereken tek şey, seçiminizi yaptıktan sonra ona bağlı kalarak geriye dönüp bakmamanızdır. Aksi takdirde, bu, kuşkuların ve küçük hayal kırıklıklarının su yüzüne çıkacağı bir gün olacaktır.